Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Valvulas Arco to światowy lider w produkcji armatury odcinającej: zaworów kulowych wodnych i gazowych, kątowych, grzejnikowych, zwrotnych i innych. Firma została założona w roku 1972 i rozwija się w sposób dynamiczny, łącząc nowoczesność produkcji z rodzinną tradycją Światową wizytówką Arco jest opatentowany w roku 1980, zamykany na 1/4 obrotu zawór kątowy serii A-80.

Wyroby Arco pracują w ponad 100 krajach świata, spełniając wymogi najbardziej wymagających certyfikatów.
Wszystkie zawory Arco poddawane są próbie szczelności.

Fabryka produkuje ponad 100 000 zaworów dziennie.

Tucai to producent węży przyłączeniowych w oplocie ze stali nierdzewnej.
Jednym z atutów firmy Tucai jest szeroka gama produkcji. Produkowane węże oferowane są w rozmiarach od 3/8" do 2". Używany na oplot drut, wytwarzany jest ze stali nierdzewnej o symbolu AISI 304 i grubości 0,2 mm. Mosiądz stosowany na tuleje produkowany jest według normy EN12164. Wewnątrz pancerzy pracuje przewód wykonany z EPDM, co zapewnia zwiększoną odporność na uderzenia hydrauliczne.

Tucai jest specjalistą w dziedzinie produkcji węży w oplocie. Swój produkt dedykuje przede wszystkim instalatorom doceniającym bezawaryjność i możliwość doboru przewodu o żądanych i zróżnicowanych przepływach i średnicach. Zakład produkcyjny umiejscowiony jest w Hiszpanii, w okolicach Barcelony.

Rafael Marquez Moro y Cia., SA, została założona w 1944 roku w Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
- Kształtki gwintowane odkuwane na gorąco
- Kształtki do wlutowania
- Armatura specjalistyczna
- Baterie jednouchwytowe, dwuuchwytowe,
- Kształtki specjalne dla przemysłu
Gama produkowanych przez RM kształtek jest bardzo bogata. Fabryka oferuje je w średnicach od 1/8" do 4".
W 1999 roku firma przeniosła się do obiektu znajdującego się przy ulicy del Sol, gdzie posiada wszystkie najnowocześniejsze technologie i zasoby do przeprowadzenia całego procesu produkcji z mosiężnego pręta o najwyższej jakości.

Nicoll Polska (dawniej Poliplast) firma powstała w 1989 roku, jako jeden z pierwszych profesjonalnych producentów systemów kanalizacyjnych oraz ochrony środowiska dla budownictwa. W roku 2000 firma Poliplast (obecnie Nicoll Polska) została członkiem największego na świecie międzynarodowego koncernu Aliaxis.
Dziś Nicoll Polska jest jednym z największych producentów systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych w Polsce. Produkty swoje dostarcza na rynek krajowy, jak również zagraniczny do ponad 30 krajów na całym świecie, a wśród nich do tak egzotycznych miejsc jak Mongolia, Singapur, Nowa Zelandia czy Emiraty Arabskie.

WERIT JOMO - Pionier w zakresie techniki sanitarnej
Werit Jomo spogląda na ponad 100 lat doświadczenia jako najstarszy producent spłuczek i armatur w Niemczech.
Jest obecnie jednym z wiodących dostawców na rynku i wyrobił sobie renomęwykwalifikowanego partnera w zakresie wszystkich aspektów związanych z techniką sanitarną

Oferując elastyczne i indywidualne doradztwo oraz rozwiązania.

AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na rynku europejskim od ponad 140 lat. Firmę AFRISO założył Adalbert Fritz w 1869 roku w Turyngii. Nazwa firmy stanowi skrót sformułowania Adalbert FRItz & SOhn i stanowiła adres telegraficzny spółki.
Dziś Grupa AFRISO, wciąż należąca do rodziny Fritzów i zarządzana przez jej czwarte pokolenie, jest producentem armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sygnalizujących i pomiarowych. Produkty AFRISO można znaleźć na wszystkich rynkach europejskich, w tym – na rynku polskim.
W Polsce produkty marki AFRISO zaczęły się pojawiać zaraz po roku 1990. Dynamiczny wzrost sprzedaży sprawił, że w 1997 roku powstała w Gliwicach firma AFRISO-Euro-Dynamika – spółka typu joint-venture, w której głównymi udziałowcami byli i są do dzisiaj.

VALVEX - w 1922 roku powstała pierwsza w Polsce fabryka armatury. Rok 1970 to jeden z kamieni milowych w historii firmy – wtedy to powiększono fabrykę o nowy oddział w Jordanowie. Od momentu pozyskania inwestora (1994 rok) firma funkcjonuje jako Valvex S.A., która podjęła współpracę z amerykańską grupą kapitałową Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin USA, która to zatrudnia ponad 1 tys. pracowników w zakładach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

FERROLI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmujemy się produkcją grzejników aluminiowych, sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- grzejniki
- domowe kotły centralnego ogrzewania
- podgrzewacze wody (elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody, podgrzewacze gazowe, termy grzewcze)
- przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodneparowe i diatermiczne)

- automatyka

Viega - zajmuje pozycję światowego lidera, dysponując dziesięcioma lokalizacjami na całym świecie, 4 000 pracowników oraz bogatą paletą produktów, obejmującą kompletną technikę instalacyjną. Początki firmy sięgają roku 1899r - wszystko rozpoczęło się w owym czasie od produkcji armatur do wyszynku piwa, sprzedawanych okolicznym browarom i gospodom. Niemniej jednak przedsiębiorstwo szybko się rozwijało, a oferta stale się rozrastała. Wpierw o armaturę odpływowo-przelewową, później – wraz z otwarciem pierwszej filii zakładu – o technikę połączeń rurowych z miedzi, jak i produkty z tworzyw sztucznych do branży sanitarnej. Wynalezienie techniki zaprasowywania miedzi w połowie lat 90 dwudziestego wieku oraz profilu SC-Contur w 2000 roku sprawiło, że firma Viega dwukrotnie zrewolucjonizowała rynek – i tak dzieje się po dziś dzień.

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.

W 2015 roku firmę tworzyło ponad 1000 pracowników na całym świecie, 12 własnych oddziałów w różnych krajach, 3 fabryki produkcyjne wszystkie usytuowane we Włoszech. Jesteśmy obecni na ponad 70 rynkach na świecie. Centrum Badań CUBOROSSO (REDCUBE) i Automatyczny Magazyn MAV, który gwarantuje najwyższej jakości obsługę logistyczną i najlepszą terminowość dostaw produktów do Naszych Klientów, są dodatkowymi elementami silnej pozycji na rynku Firmy Caleffi.

Junkers - producent gazowych urządzeń grzewczych
Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jest to producentem kotłów gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody, pomp ciepła do przygotowania c.w.u., gruntowych pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku. Mocnymi stronami marki są jakość i zaawansowana technologia.

Witryna stworzona na platformie