Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Nasi przedstawiciele

Mariusz Kostecki (woj.Lubuskie)

Kierownik regionu

606 989 152

m.kostecki@starbud-instalacje.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomoc ze strony biura

Damian Migacz (Wielkopolska)

Inwestycje

535 581 147

d.migacz@starbud-instalacje.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Rafał Witulski (południowa Wlkp., kujawsko-pomorskie)

Doradca techniczno-handlowy

728 594 223

r.witulski@starbud-instalacje.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dariusz Adamczak (biuro)    

Doradca techniczno-handlowy

535 312 296

d.adamczak@starbud-instalacje.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kuba Fellmann 

kierownik biura

664 958 957 

k.fellmann@starbud-instalacje.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zbigniew Stasiak (biuro)    

Doradca techniczno-handlowy

535 219 296

z.stasiak@starbud-instalacje.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Marcin Michalak (północno-wschodnia Wlkp.)

Doradca techniczno-handlowy

533 018 086

m.michalak@starbud-instalacje.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Joanna Kluczny (woj.Dolnośląskie, Opolskie)

Doradca techniczno-handlowy

602 108 498 

j.kluczny@starbud-instalacje.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Witryna stworzona na platformie